fbpx

Ettevõtte suvepäevad


Suvepäevad / meeskonnaüritused Vudilas

Vudila on tuntud oma suure kompleksi ja aktiivsete tegevuste poolest, et luua meeldejäävaid ja elamusterohkeid sündmusi, olgu selleks firmaüritused, erapeod, suvepäevad või pulmad. Tegemist ei ole pelgalt ruumide ja kompleksi rendiga vaid aitame klientidel korraldada sündmusi, mis kajastavad nende visiooni ning pakuvad unustamatuid hetki osalejatele.

Meie juures on võimalus korraldada üritusi alates väikefirmade, kollektiivide nädalavahetuse väljasõitudest kuni suurfirmade 1500 osalejaga suvepäevadeni.

Võta meiega julgelt ühendust, et saaksime pakkuda just Teie ettevõttele sobivaima lahenduse!

Hinnapakkumist küsi kirjutades: kadi@vudila.ee 

Ettevõtte suvepäevad on firma meeskonna jaoks alati oodatud sündmus.

 • Suvepäevad vaid 30 min sõidutee kaugusel Tartust.
 • Majutus kuni 100 inimesele (+ 100 lisamajutuse kohta telkides ja madratsitel). Uuri lähemalt siit
 • Rikkalik toitlustus 3xpäevas (hommiku-, lõuna- ja õhtusöök)
 • Eesti suurim väline veepark
 • Discgolfi õpperada
 • 11m kõrgune Ronila
 • Seiklusrajad ja turnimine
 • Tasakaaluliinid
 • Vesirattad (6tk), aerupaadid (6tk)
 • SUP lauad (3 tk)
 • Vaatetorn
 • Sky-jump
 • Batuudid – maabatuudid, õhkbatuudid ja vesibatuut
 • Parv – baari ja saunaga. Mahutab 30-40 külalist
 • Vaba murumätas kõikvõimalike tegevuste korraldamiseks
 • Ja palju teisi põnevaid traktsioone!

Miks teha ettevõtte suvepäevad Vudila Puhkekeskuses?

 

Suvepäevad täis seiklusi:
Meie meeskond korraldab suvepäevad ja üritused vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele, tagades, et igal osalejal oleks võimalus nautida meelelahutust ja aktiivset tegevust vastavalt oma huvidele ja võimetele. Alates matkadest ja discgolfist kuni vesiratastega sõiduni pakume mitmekesist valikut tegevusi, mis ergutavad osalejate meeli ning loovad sidusa ja inspireeriva kogemuse.

 

Majutuse võimalused:
Vudila pakub mitmekesiseid majutusvõimalusi, et tagada teie külalistele mugav ja meeldiv ööbimine pärast pikka päeva täis seiklusi ja naudinguid. Majutust pakume paarimsmajades, hubastes peremajades, saunamajas või hoopis Vuta puuotsa majakestes. Majutust pakume kuni 200 inimesele, millest 70-100 kohta on erinevates majades. Lisaks on võimalik majutuda telkides või suures magalas.

 

Toitlustus:
Meie professionaalne toitlustusmeeskond pakub maitsvaid ja mitmekesiseid toiduelamusi, mis rahuldavad igat maiset. Pakume hommikusööki koos majutusega ning lõuna- ja õhtusööki, mis sisaldavad suupistete valikut ja rikkalikku pearooga.
Küsi näidismenüüd ja leiame Teile sobivad toitlustusvalikud.

 

Ideaalne koht seminaridele ja koolitustele:
Meie kaasaegne keskkond pakub ideaalset platvormi seminarideks ja koolitusteks, kus osalejad saavad ühendada õppe aktiivsete tegevustega. Olgu tegemist meeskonna ehitamise harjutustega matkates või loominguliste probleemilahenduste leidmisega, meie keskkond toetab loomingulist mõtlemist ja produktiivset tööd.

 

Eripäraseid üritusi igale maitsele:
Olenemata sündmuse tüübist – olgu selleks pulmad, sünnipäevad, konverentsid või suguvõsa kokkutulekud –, pakume meeldivat ja professionaalset teenindust ning aitame teil luua unustamatuid hetki. Lisaks võite meilt tellida mitmesuguseid lisateenuseid, sealhulgas õhtujuhte, ansambleid ja isegi suurejoonelist ilutulestikku, et teie üritus oleks täiuslik igas aspektis.

Aktiivsed ja põnevad lisategevused unustamatute suvepäevade korraldamiseks!

KOOS ON LIHTSA – hübriid seiklusmäng

Hübriid Seiklusmäng on mäng, mida mängitakse teie enda nutiseadmetes. Mängu eesmärk on korjata maastikul võimalikult palju erinevaid virtuaalseid punkte. Virtuaalsed punktid on enamasti huvitavad küsimused, tegevused ning mõistatused. Näiteks, tuleb ühes punktis oma jalanõust reklaamvideo teha. Kui vastate küsimusele korrektselt, saate punktid endale, kui aga vastate valesti, siis ei saa keegi punkte. Küsimused avanevad kui olete jõudnud õigesse kohta kaardil. Peale igat 50 punkti kokku saamist, on võimalik lahendada mängujuhi juures lisaülesanne, millel on ajalimiit. Mehitatud punkti juures saab panustada oma kogutud punktide peale ja kui ülesanne on lahendatud, siis saadakse punktid endale, kui ülesannet ära ei lahendata, siis lahutatakse skoorist panustatud punktid maha. Võidab meeskond, kes suudab mängu jooksul kõige rohkem punkte koguda ning õigeks ajaks finišisse jõuda. Mängu saab mängida ainult ettetellimisel.

Osalejaid: 12-100     Kestus: kuni 2h

 

SEISA JA KUULATA

Kui jätta meeltest alles ainult kuulmine, siis võib juhtuda, et ei olegi nii lihtne tuvastada, mida te täpselt kuulete. Selleks oleme loonud ühe vahva kuulamismängu, mida saate mängida oma nutiseadmes. Teie eesmärk on ära arvata võimalikult palju erinevaid helisid. Kui vastate küsimustele õigesti, saate punktid endale, kui aga vastate valesti, siis ei saa keegi punkte. Küsimused avanevad kui olete jõudnud õigesse asukohta. Küsimustele vastamisel võib olla ka ajalimiit – seega kuula hoolikalt ning vasta veel kiiremini! Võidab meeskond, kes suudab mängu jooksul kõige rohkem punkte koguda ning õigeks ajaks finiši joone ületada. Viigis punktiseisu korral võidab see meeskond, kes astus esimesena meeskonnaga üle finiši joone. Mängu saab mängida ainult ettetellimisel.

Osalejaid: 12-100     Kestus: kuni 2h

 

RETK PÕRGUSSE!

VAHURIGA METSA! 

LENNUKIGA MAAILMA OTSA!

Küsi meie käest pakkumist oma ettevõtte suvepäevade jaoks

Vudila on teie usaldusväärne partner unustamatute suvepäevade ja ürituste korraldamisel. Tuleme vastu teie ootustele ning loome koostöös teiega sündmuse, mis jääb meelde kauaks ajaks.

Lepime kokku sinu täpsemad vajadused ning siis saame teha just sinu jaoks mõeldud parima pakkumise.

Hinnapakkumist küsi kirjutades kadi@vudila.ee