fbpx

Toitlustus


Söök ja jook

 

Mängumaal saad keha kinnitada mitmes erinäolises toitlustuskohas. Vudila Bistroo pakub klassikalisemat menüüd, grillmajas aga ootavad sind liha- ja kalaroad otse tulelt. Õuealalt leiad veel jäätisekioski, kus ei puudu ka kokteilid ja hamburger. Lisaks on territooriumil piknikuplatsid grillimiskohtadega. Võid kaasa haarata ka piknikukorvi oma söögi ja joogiga!

Vudila bistroo

 

Vudila bistroo on mängumaa suurim toidukoht, kust avaneb vaade Kaiavere järvele ja Vudila atraktsioonidele. Bistroo alustab päeva hommikusöõgiga majutujatele, seejärel pakutakse klassikalist kōhutäidet kogu päeva jooksul kõikidele mängumaa külastajtele.
Bistrood on võimalik rentida terve aasta jooksul ka erinevateks üritusteks, koosviibimisteks või koolitusteks koos cateringi teenusega. Ruum mahutab sööma ja üritustel osalema kuni 120 inimest.

Vudila grillmaja

 

Grillmaja on koht, kus kohtuvad kala ja liharoad otse tulelt. Siin asub ka Vudila forellipüük ning saab külmi jooke otse kraanist. Suvehooajal on grillmaja avatud ka peale mängumaa sulgemist, ehk maitsvaid ōhtusööke ja mōnusat olemist jagub ōhtuti vähemalt kuni 22-ni.

Vudila jäätisekiosk

Palavatel suvepäevadel on just see kiireim koht, kust saab joogiks jahutavaid
kokteile, karastusjooke või jäätiseid limpsimiseks.