fbpx

Mängumaa


Vudila Mängumaa

Vudila on Eesti suurim kogupere mängumaa, kus tegevust jagub nii noortele kui vanadele. Aeg möödub siin kiirelt, seega varu terve päev ja naudi sajaga!

Batuudid
Kellele ei meeldiks hüpata, kui miski sulle vägevama põrke juurde annab? Vudilas aitab hüppevajadust rahuldada lisaks tavalistele hüppebatuutidele ka 2 maabatuuti ja mitu suurt õhkbatuuti, mis aitavad gravitatsiooni eirata ja pakuvad suurt rõõmu. Siin hüppavad ka vanemad ja tavaliselt ei ole nõus nad siis enam koju minema.

Sky-jump
See on hüppeabi 4.0, kus lisaks batuudipõrkele tõmbavad hüppajat kergelt üles ka kummidega traksid, mille külge ta turvaliselt kinnitatud on. Neid leiutisi on meil siin 4. Sky-jumpis ei pea sa kohe üldse muretsema, et hüpe vasakule või paremale kaldub, sest traksid ei lase ning sa saad keskenduda kõrguste saavutamisele. Tead, mis kõige lahedam on? See on parim koht, kus saltosid proovida.

Mängualad
Lisaks paljudele vahvatele väliatraktsioonidele on Vudilas palju tegevusi ka katuse all. Seal saab tegutseda, kui ilm pole parajasti kõige meeldivam.

Suur sisemine mängutuba
Bistroohoone teisel korrusel asub mänguala, mis on suur nagu Vudilas kombeks. Turnimine, pallimerega liumägi, lauatennis, didicar rattad, kõverpeeglid, käpiknukuteater ning palju muud käelist ja mängulist tegevust. Sünnipäevi on siin toas samuti mõnus pidada. Siit leiab ka omaette nurgakese eriti pisikeste laste toitmiseks ning eraldi mähkimisruumi, mis on varustatud kõige vajalikuga.

Elektrooniliste mängude maja
Siia on kokku toodud mängud neile, kellele meeldib läbi teleriekraani oma osavust proovida. Oodatud on kõik Xboxi ja Playstationi sõbrad, kes Vudilas jooksmisest ja hüppamisest korraks vaheldust soovivad. Tihti leiab siit ka Vudilaste vanemaid, kellele meeldib siin rahulikult tundide viisi aega sisustada.

Lounge mängusaal
2020 aastal avatud suur mänguruum, kus jällegi rõõmu nii lastele kui vanematele. Jääb mulje, et Vudilasse polegi midagi uut lisada, sest kõik maailma mängud on siin juba olemas: erikujulised lauatenniselauad, õhuhoki, korvpall, palju elektroonilisi mänge sh Sega Rally, Dayton jm. Lisaks piljardilauad ning mugavad istumiskohad, kus mänguhoost taastuda.

Põrkeautod
Autodroomil liikuvate põrkeautodega sõitmiseks juhilubasid vaja ei ole, masinad on avariikindlad, sest nad põrkavad kokkupuutel üksteisest eemale!  Ja lõbu on garanteeritud. Tee päeva jooksul nii mitu sõitu kui tahad. Järjekorra puhul reguleeritakse sõidu pikkust, kuid saad oma sõpradega, tulevaste sõpradega või täiskasvanud saatjatega ringi rallida ja nende autosid aeg-ajalt müksata.  Nagu nimigi ütleb, siis nad põrkavad ja kindlustusseltsile helistama hakkama ei pea.

.

Vesirattad
Meie järvel on kahte sorti veesõidukeid. Kui aerupaat proovitud või jalad on tugevamad kui käed ja ei plaani neid hetkel järele aitama hakata, siis pedaalidega vesiratas on äge sõiduriist, mille kapteniks asuda.

Aerupaadid
Vaimselt rahustav, füüsiliselt mõnusalt aktiivne. Minge kogu perega kaunile Kaiavere järvele aerutama ja ümberkaudset loodust nautima.

Seiklusrajad ja turnimine
Vudilas on rohkelt turnimist ning ka väiksemad tegelased ei pea jääma elamusteta. Üks madalseiklusrada asub grillmaja taga platsil ja teine rannas. Kellelgi ei jää märkamata ka Vudila “ämblik”, kus mööda võrku saab ronida nagu kiire Spiderman või unine tarantel.
Uue atraktsioonina on seal ka lahe takistusrada, mis ei takista positiivseid emotsioone. 

Tasakaaluliinid
Kas keegi Jaan Rooset tunneb? Eesti parimaid slackline’i ehk tasakaaluliini proffe, kes alustas ka kunagi lindi peal lihtsalt tasakaalu hoidmisega.
Tasakaaluliin on kahe posti vahel elastne rihm, mis arendab tasakaalu ja kannatlikkust. Areng toimub juba minutitega ning tasakaalu pikem hoidmine pakub tõelise eduelamuse ning siis saab juba hakata õõtsuma üles-alla ning proovima kõndimist ühest otsast teise.

Discgolf
Siin saad kolme korviga rajal proovida tohutult populaarseks saanud spordiala, mis on lihtne ja meelelahutuslik. Lennuta ketas korvi ja tee seda võimalikult väheste visete arvuga ning pole üldse oluline, millise viskeliigutusega sa seda sooritad.

Välitrenažöörid
Trenni? Miks mitte. Meil on 10 õuemasinat. Siin võib Vudilase saatja ennast treenida näiteks eelseisvaks aerutamiseks või vesirattasõiduks järvel, kiikinguks, batuudil hüppamiseks või väsinud Vudilase õhtul voodisse tassimiseks. Kuid ühine sportlik vahepaus kogu perega on tõenäoliselt kõige õigem mõte.

Piknikuplatsid ja päikeseterrass
Igal vudilasel tuleb hetk, kui vaja korraks puhata ja/või kõht täis süüa. Ilusa ilmaga ei ole piknikule vastast ning päikeseterrass pakub mõnusa võimaluse istuda näoga päikese suunas ja lasta sellel ennast laadida. Mõlemad on mõnusad ühistegevused pere või muu seltskonnaga ning sarnaseid kohti selleks on üle kogu Vudila territooriumi.

Rannavolle
Veel üks sportlik tegevus seltskonnale. Rannaliiv on sõbralik pind maandumiseks ja palli üle võrgu löömine on hasartitekitav meeskonnamäng. Väiksemad liikmed saavad mängu mängida ka viskamise ja püüdmisega.

Loomapere
Külasta kindlasti meie piknikuplatsi kõrval olevat väikest loomaparki, kus saad pai teha ja päevamuljeid jagada meie vahvatele kitsekestele, lammastele ja küülikutele. Siit leiad ka meie ponid ja hobused, kellega saad lisatasu eest ratsasõitu proovida.

Teatrietendused (pühapäeviti kell 13 ja 15)
Üks kultuurne tegevus kuulub ideaalse päeva juurde. Pühapäeviti saab Vudila grillmajas vaadata lõbusaid ja õpetlikke kogupereetendusi, kus on alati kohal ka meie maskott Vuta.