fbpx

Tegevused


Vudila Mängumaa

Vudila on Eesti suurim kogupere mängumaa, kus tegevust jagub nii noortele kui vanadele. Aeg möödub siin kiirelt, seega varu terve päev ja naudi sajaga!

Eesti suurim väline veepark
See on nüüd selline veepark, millest lapsed öösel und näevad. 700m2 vett. See on nagu 10 kolmetoalist korterit suplemiseks. Siin on erineva sügavusega basseinialad koos voolava jõega. Mõeldud on igas vanuses veenautijale. Liumägi on kolmetasandiline, kust ei puudu ka kiire vooluga liutoru.

Torusaunad
Kui peaks juhtuma, et vajad kuuma sauna, siis Vudilas ootab sind veepargi läheduses 2 suurt torusauna, kuhu mahub pere ja mõni tuttavgi lisaks. Hommikul paneme tule alla ja päeval saavad juba kõik ise oma panuse anda, et saunas ikka leili jätkuks.
Broneering ei ole vajalik, kes ees, see sees.

Batuudid
Kellele ei meeldiks hüpata, kui miski sulle vägevama põrke juurde annab? Vudilas aitab hüppevajadust rahuldada lisaks tavalistele hüppebatuutidele ka 2 maabatuuti ja mitu suurt õhkbatuuti, mis aitavad gravitatsiooni eirata ja pakuvad suurt rõõmu. Siin hüppavad ka vanemad ja tavaliselt ei ole nõus nad siis enam koju minema.

Sky-jump
See on hüppeabi 4.0, kus lisaks batuudipõrkele tõmbavad hüppajat kergelt üles ka kummidega traksid, mille külge ta turvaliselt kinnitatud on. Neid leiutisi on meil siin 4. Sky-jumpis ei pea sa kohe üldse muretsema, et hüpe vasakule või paremale kaldub, sest traksid ei lase ning sa saad keskenduda kõrguste saavutamisele. Tead, mis kõige lahedam on? See on parim koht, kus saltosid proovida.

Mängualad
Lisaks paljudele vahvatele väliatraktsioonidele on Vudilas palju tegevusi ka katuse all. Seal saab tegutseda, kui ilm pole parajasti kõige meeldivam.

Suur sisemine mängutuba
Bistroohoone teisel korrusel asub mänguala, mis on suur nagu Vudilas kombeks. Turnimine, pallimerega liumägi, lauatennis, didicar rattad, kõverpeeglid, käpiknukuteater ning palju muud käelist ja mängulist tegevust. Sünnipäevi on siin toas samuti mõnus pidada. Siit leiab ka omaette nurgakese eriti pisikeste laste toitmiseks ning eraldi mähkimisruumi, mis on varustatud kõige vajalikuga.

Elektrooniliste mängude maja
Siia on kokku toodud mängud neile, kellele meeldib läbi teleriekraani oma osavust proovida. Oodatud on kõik Xboxi ja Playstationi sõbrad, kes Vudilas jooksmisest ja hüppamisest korraks vaheldust soovivad. Tihti leiab siit ka Vudilaste vanemaid, kellele meeldib siin rahulikult tundide viisi aega sisustada.

Lounge mängusaal
2020 aastal avatud suur mänguruum, kus jällegi rõõmu nii lastele kui vanematele. Jääb mulje, et Vudilasse polegi midagi uut lisada, sest kõik maailma mängud on siin juba olemas: erikujulised lauatenniselauad, õhuhoki, korvpall, palju elektroonilisi mänge sh Sega Rally, Dayton jm. Lisaks piljardilauad ning mugavad istumiskohad, kus mänguhoost taastuda.

Põrkeautod
Autodroomil liikuvate põrkeautodega sõitmiseks juhilubasid vaja ei ole, masinad on avariikindlad, sest nad põrkavad kokkupuutel üksteisest eemale!  Ja lõbu on garanteeritud. Tee päeva jooksul nii mitu sõitu kui tahad. Järjekorra puhul reguleeritakse sõidu pikkust, kuid saad oma sõpradega, tulevaste sõpradega või täiskasvanud saatjatega ringi rallida ja nende autosid aeg-ajalt müksata.  Nagu nimigi ütleb, siis nad põrkavad ja kindlustusseltsile helistama hakkama ei pea.

.

Vesirattad
Meie järvel on kahte sorti veesõidukeid. Kui aerupaat proovitud või jalad on tugevamad kui käed ja ei plaani neid hetkel järele aitama hakata, siis pedaalidega vesiratas on äge sõiduriist, mille kapteniks asuda.

Aerupaadid
Vaimselt rahustav, füüsiliselt mõnusalt aktiivne. Minge kogu perega kaunile Kaiavere järvele aerutama ja ümberkaudset loodust nautima.

Ronila
Vudila meeskonna ja arhitektide poolt välja mõeldud turnimisatraktsioon kahel tasandil. Ronila on 11m kõrge. Sõnu jääb väheks selle laheda asja iseloomustamiseks. Tulge ronima!

Vaatetorn
Meie renoveeritud vaatetorn annab hea võimaluse Vudila seikluste ründamise jaoks sõjaplaani pidada, kuna saad alast avara ülevaate. Lisaks Vudilale on ümbritsev loodus ilus ja torn on hea koht aja maha võtmiseks.

Seiklusrajad ja turnimine
Vudilas on rohkelt turnimist ning ka väiksemad tegelased ei pea jääma elamusteta. Üks madalseiklusrada asub grillmaja taga platsil ja teine rannas. Kellelgi ei jää märkamata ka Vudila “ämblik”, kus mööda võrku saab ronida nagu kiire Spiderman või unine tarantel.
Uue atraktsioonina on seal ka lahe takistusrada, mis ei takista positiivseid emotsioone. 

Tasakaaluliinid
Kas keegi Jaan Rooset tunneb? Eesti parimaid slackline’i ehk tasakaaluliini proffe, kes alustas ka kunagi lindi peal lihtsalt tasakaalu hoidmisega.
Tasakaaluliin on kahe posti vahel elastne rihm, mis arendab tasakaalu ja kannatlikkust. Areng toimub juba minutitega ning tasakaalu pikem hoidmine pakub tõelise eduelamuse ning siis saab juba hakata õõtsuma üles-alla ning proovima kõndimist ühest otsast teise.

Discgolf
Siin saad kolme korviga rajal proovida tohutult populaarseks saanud spordiala, mis on lihtne ja meelelahutuslik. Lennuta ketas korvi ja tee seda võimalikult väheste visete arvuga ning pole üldse oluline, millise viskeliigutusega sa seda sooritad.

Välitrenažöörid
Trenni? Miks mitte. Meil on 10 õuemasinat. Siin võib Vudilase saatja ennast treenida näiteks eelseisvaks aerutamiseks või vesirattasõiduks järvel, kiikinguks, batuudil hüppamiseks või väsinud Vudilase õhtul voodisse tassimiseks. Kuid ühine sportlik vahepaus kogu perega on tõenäoliselt kõige õigem mõte.

Piknikuplatsid ja päikeseterrass
Igal vudilasel tuleb hetk, kui vaja korraks puhata ja/või kõht täis süüa. Ilusa ilmaga ei ole piknikule vastast ning päikeseterrass pakub mõnusa võimaluse istuda näoga päikese suunas ja lasta sellel ennast laadida. Mõlemad on mõnusad ühistegevused pere või muu seltskonnaga ning sarnaseid kohti selleks on üle kogu Vudila territooriumi.

Rannavolle
Veel üks sportlik tegevus seltskonnale. Rannaliiv on sõbralik pind maandumiseks ja palli üle võrgu löömine on hasartitekitav meeskonnamäng. Väiksemad liikmed saavad mängu mängida ka viskamise ja püüdmisega.

Loomapere
Külasta kindlasti meie piknikuplatsi kõrval olevat väikest loomaparki, kus saad pai teha ja päevamuljeid jagada meie vahvatele kitsekestele, lammastele ja küülikutele. Siit leiad ka meie ponid ja hobused, kellega saad lisatasu eest ratsasõitu proovida.

Teatrietendused (pühapäeviti kell 13 ja 15)
Üks kultuurne tegevus kuulub ideaalse päeva juurde. Pühapäeviti saab Vudila grillmajas vaadata lõbusaid ja õpetlikke kogupereetendusi, kus on alati kohal ka meie maskott Vuta.

Vudila Suvehooaeg 2024

Vudila Mängumaa avab oma uksed gruppidele alates

01.06 – 24.06 2024.

Gruppide toitlustus telli siit: https://tonn.ee/

Peredele oleme avatud 25.juuni- 18.august 2024.

Uued seiklused Vudilas ootavad!

Vudila meeskonna ja arhitektide koostööna on valminud täiesti ainulaadne turnimisala – RONILA. Kahel tasapinnal ja kuni 10 meetri kõrgusel vetruv võrk paneb proovile ka kõige julgemad ronijad.
Täiendust on saanud meie isade lemmik – “Papa’s Lounge”, kus Sind ootavad ees piljard, lauatennis, mänguautomaadid, mugav istumisala ja mitmed uued mängud.

Loomapark
Meie loomapark on kolinud mängumaale lähemale, et lapsed saaksid mugavamalt lambaid, kitsesid, küülikuid ja poni paitamas käia!

Uus majutus
Teguderohke päev Vudilas ei pea lõppema öise kojusõiduga. Puhka ennast välja Vudila vahvates majakestes! Laagrimajad, saunamaja, Vuta pesad ja peremajad ootavad teid, et vahvast päevast välja puhata või nautida Vudila atraktsioone lause mitmel päeval.

Grill, kalapüük ja uued menüüd
Meie uue välialaga grillmaja ja forellipüüki saad külastada ka peale mängumaa sulgemist kuni kella 22-ni. Kokad on vastavalt teie soovidele uuendanud ka bistroo ning grillmaja menüüd.

Veel palju palju uut!

Sel aastal oleme täiendanud seiklejate rõõmustamiseks Vudilat vahva takistusrajaga ja ka suurima batuudiga, mida meie Vudila õuel on nähtud.

Täitsa uue elamuse pakkumiseks saavad nii igapäevakülastajad kui sünnipäevade pidajad lõõgastuda ja jalga keerutada meie ägedas diskoteegis.

Vudilal on nii palju fänne, et kõikide ära mahutamiseks pidime juurde tegema lausa kolmanda parkla. Kõike seda, et leiaksid kiiremini ja mugavamalt endale parkimiskoha.

Sünnipäevade pidamine Vudilas

Vudila Mängumaa on kindlasti üks vahva koht sünnipäevade pidamiseks nii väikestele kui suurtele.

Hooajaväliselt (septembrist maini) saab sünnipäevade pidamise kohta Vudilas infot lehel

www.synna.ee või telefonil: 52 68 390

Kui oled otsustanud pidada sünnipäeva Vudilas suvehooajal piknikuvormis ja oma toidukorviga, siis ei ole broneering vajalik. Tulete Vudilasse ja valite endale selleks sobiva koha. Ühekordsed nõud palume endal kaasa võtta.

Laste sünnipäevalaua saad soovi korral broneerida piknikuplatsil veepargi läheduses, bistroos või teise korruse terrassil mängutoa läheduses. Laua broneerimisel on tasu 10€.
Kui tellite sünnipäeva lauale vaagna meie köögist, on laua broneerimine tasuta.
Vudila bistroo ja forellipüük pakuvad võimalust ka toitlustamiseks.
Vajadusel saab kohapeal kasutada vaase, kausse, kandikuid, morsikanne ja muid hea peo pidamiseks vajalikke nõusid 🙂

Laste  sünnipäevade pidamisel on võimalik soetada ka soodsam grupipilet
Soodustust saab suure lapse (5-17 a.) piletilt 2€ ja sünnipäevalaps saab tasuta sissepääsu, kui peate sünnipäeva Vudilas koos külalistega (alates 10 in.). Kõik teised piletiartiklid on üldise hinnakirja alusel.
Piletikassasse saate jätta külaliste nimekirja, mille alusel tagatakse neile sissepääs mängumaale.
Peo lõppedes palume peopaik koristada ning tekkinud prügi viia selleks ettenähtud kohta.

TUTVU VUDILA MÄNGUMAA ÜLDISE REEGLISTIKUGA.
Info, broneerimine : geidi@vudila.ee, tel: 53 503 974
Toitlustuse ettetellimine: lauri@vudila.ee, tel: 52 68 390
NB! Toitlustuse tellimus esita vähemalt 2 päeva enne sünnipäeva pidamist.

Ettetellimisel vaagnad

 • Lihavaagen 0.8 kg – 16€
  Kananagitsad / viiner / kotletid / ketšup
 • Snäkivaagen 0.8 kg – 16€
  Friikartulid / bataadifriikad / sibularõngad / külm kaste
 • Dipivaagen 0.8 kg – 14€
  Porgand / varsseller / kurk / paprika / külm kaste
 • Õllevaagen 0.8 kg – 29€
  Kanatiivad/ paneeritud kanaribad / mozarella pulgad / sibularõngad / krabisõrad

Vudila menüü

 • Friikartul – 4€
 • Friikartul viineriga – 6.50€
 • Friikartul nagitsatega – 6.50€
 • Kananagitsad, 10 tk, kaste – 6€
 • Mozarella pulgad, 8 tk, kaste –  6€
 • Sibularõngad, 8 tk, kaste – 4€
 • Kevadrullid, 8tk, kaste – 4€
 • Sealihašnitsel (lisand, koorekaste, toorsalat) – 9.80€
 • Suitsukanakintsud (lisand, koorekaste, toorsalat) 9.20€
 • Rossolnik– 4€
 • Seljanka hapukoorega – 4.50€
 • Kanasalat (salatisegu, kanafilee, tomat, parmesan, tillikaste, tortilla krõps) – 7€

Seikluslaager 2024

Eesti suurima kogupere mängumaana on Vudilas tegevusi lausa nii palju, et ühe päevaga ei jõua kõike toredat kogedagi. Selleks pakume lastele vanuses 7-12 eluaastat võimalust jääda Vudilasse lausa viieks päevaks ja seda meie Vudila Seikluslaagrite ridades.

5 päeva seiklusi ja tegevust
Seikluslaagris ei hakka kunagi igav. Laste päevad on täis erinevaid lõbusaid tegevusi, olgu õues päike või vihm. Nii saab laps ennast arendada erinevates töötubades või kätt proovida erinevate spordialadega. Lisaks on võimalus kogeda kõiki Vudila atraktsioone. Laagripäevade jooksul külastatakse ka vahetus läheduses asuvat Elistvere loomaparki, kus lapsed osalevad ka töötoas, mis annab eluks vajalikke teadmisi (prügisorteerimine või kuidas pakkida seljakotti kui minna matkale).

Turvalisus ennekõike
Lastel hoiavad silma peal meie professionaalsed kasvatajad, kes kannavad hoolt kõigi lõbustuste ning turvalisuse eest. Gruppide suurus on maksimaalselt 22 last, tänu millele saavad lapsed kasvatajatelt pidevat tähelepanu.

Ööbimine  laagrimajades
Seikluslaagri ööbimine toimub  laagrimajades, mis paiknevad otse Vudila territooriumil. Igasse tuppa mahub 3 või  4 last, tagades rahuliku ööune kõigile.

Kuna seikluslaagrist osavõtjate arv on piiratud, siis registreeri ennast kohe.

Toimumisajad 2024
07.07-11.07  (7-9 aastased)
14.07-18.07  (10-12 aastased)
21.07-25.07  (7-9 aastased)
28.07-01.08  (10-12 aastased)

 

Lapsi ootame laagrisse  pühapäeviti  16.00-st -17.00-ni.

Laager lõppeb  neljapäeval kell 15.00. Võimalik ka eraldi kokkulepped. Peale laagri lõppu säilib Teil võimalus samal päeval koos perega (ema, isa, õed-vennad) veeta  Vudila Mängumaal kuni sulgemiseni.
Laagri toimumiskoht on Vudila Mängumaa territoorium. Palume lapsevanematel transpordi eest laagrisse ja tagasi hoolitseda ise.

Tasumine

Veebruari lõpuni soodushind 260 €!

Seikluslaagri osavõtutasu on 280€.

Registreerimine toimub kodulehel oleva vormi kaudu. Kui olete ankeedi täitnud, tuleb tasuda 50 eurone broneerimistasu Vudila Haldus  OÜ arveldusarvele EE701700017004355472, selgituseks kirjutage lapse nimi ja laagrivahetus.

Broneerimistasu maksmine kinnitab broneeringu ja tagab lapsele laagrikoha.

Pärast broneeringutasu laekumist väljastame 3 tööpäeva jooksul arve ülejäänud laagrimaksumuse kohta.

Broneeringutasu laekumiseni on kohad vabalt saadavad kõigile soovijaile ja kohta ei säilitata.

 

NB! Kui te ei ole kolme tööpäeva jooksul broneeringukinnitust ja arvet saanud, võtke palun meiega uuesti ühendust. Võib juhtuda ka, et kiri on läinud rämpsposti.

Arve väljastame elektronposti teel teie poolt nimetatud aadressile. Arve tasumisel märkige selgitusse arve number, laagrivahetus ning lapse nimi, kelle eest tasute.

Hinna sisse kuuluvad hommiku-, lõuna- ja õhtusöök, õhtuoode, majutus ning Vudila Mängumaa kasutus koos kasvatajatega. Seiklused koostööpartnerite juures.

Lapse registreerimseks VAJUTA SIIA.
Laager toimub siis, kui registreerijaid on vähemalt 20 noort.

 

 

Osavõtu tagastamine

 • Kui laager ei toimu tulenevalt olukorrast riigis, tagastame osavõtutasu .
 • Kui laps ei saa laagris osaleda tervislikel põhjustel, siis arstitõendi alusel tagastame 50% laagri maksumusest.
 • Kui tühistate laagrikoha omal soovil vähemalt kuu aega enne laagrivahetuse toimumist, tagastame osavõtutasu summas 230 eur . Broneerimistasu ei tagastata.
 • Kui tühistate laagrikoha omal soovil vähem, kui kuu aega enne laagrivahetuse toimumist, osavõtutasu ei tagastata.
 • Juhul, kui laps saadetakse koju seoses laagri eeskirjade rikkumisega, või juhul, kui lapsevanem soovib lapse mingil põhjusel enne laagrivahetuse lõppemist ise ära viia – osavõtutasu ei tagastata.
 • Kui laps lahkub laagris enne laagrivahetuse lõppu haiguse tõttu, siis kasutamata jäänud laagripäevade maksumust ei tagastata.

 

Meile on koostöö lapsevanemate ja hooldajatega väga oluline, sest üheskoos saame lapsele tagada parima laagrikogemuse. Selleks palume teil meile teada anda, kui laps tuleb esimest korda laagrisse ja võiks näiteks õega /sõbranna või venna/sõbraga  ühes toas olla. Ühtlasi on meil kasulik teada, kas ja kui kaua on laps varem kodust eemal viibinud.

Mõnikord võib juhtuda, et lapsel on laagris väga lõbus, aga õhtuti tuleb koduigatsus. See on igati tavaline ja meie personal on õppinud, kuidas sellega toime tulla. Kui teie laps võtab teiega ühendust ja avaldab soovi koju tulla, siis soovitame enne lapsele järgi tulekut meiega ühendust võtta. Üheskoos aitame lapsel iseseisvuda ja koduigatsusega toime tulla.

Tegevused seikluslaagris
Sportlikud tegevused: ujumine, pallimängud, discgolf, maastikumängud, veeatraktsioonid jpm.
Loovus: meisterdamine, joonistamine,  jpm.
Meelelahutus: sportmängud, lauamängud, viktoriinid, mälumängud jpm.

Seiklused koostööpartnerite juures.

TUTVU SEIKLUSLAAGRI KODUKORRAGA SIIT

Soovitused lapsevanematele:
1. Andke kindlasti teada laagri korraldajatele ja kasvatajatele lapse eripäradest ja allergiatest. Kõik vajaminevad ravimid saate anda kasvatajatele hoiule.
2. Pange lapsele kaasa piisav varu riideid, arvestades erinevaid tegevusi ja ilmastikuolusid. Tehke seda koos lapsega, et ka temal oleks sellest ülevaade.
3. Soovitame lapsele kaasa anda piisavas koguses taskuraha, mille saab vajaduse anda kasvatajatele hoiule. Lastele meeldib vahel kohapealt jäätist ja maiustusi osta.
4. Jätke koju kõik tahvelarvutid ja mängukonsoolid ning nautige värsket õhku ja sõprade seltskonda.

Kaasa panna kindlasti:
– hügieenitarbed (hambahari/pasta, pesemisvahendid)
– ujumisriided
– spordiriided (pikad ja lühikesed) ja spordijalanõud
– vihmakindlad riided ja jalanõud (kummikud)
– peakate
– võimaluse korral üks käterätt ujumiseks ja teine pesemiseks
– ööriided
– isiklik joogipudel

Vudila Hõbekala 2024

Kogupere kalapüügivõistlus “Vudila Hõbekala” 16. märtsil 2024 Kaiavere järvel.Vaata täpset asukohta SIIT!

09.30 registreerimise algus
12.00-15.00 kalapüügivõistlus
14.00-15.30 jääaukude puurimisvõistlus “Vudila väle käsi”
14.30-16.30 päästjad tutvustavad tehnikat ja veeohutust
15.00-15.30 kalade kaalumine
~16.30 autasustamine

Kohapeal veel:

Tõukekelgutamine, kalastustarvete müü, avatud bistroo.
Päeva juhib Rait Prits

• Osavõtutasu 15 €/in
• Õpilane/Pensionär 10 €/in
• Perevõistkond 20-30 €  (2 inimest 20€, 3-6 inimest 30€)
• Pealtvaatajatele sissepääs tasuta!

Kalapüügivõistluse osalustasu saab maksta Vudila Mängumaa bistroos kohapeal nii sularahas kui ka kaardiga.

 

VUDILA HÕBEKALA 2024 KALAPÜÜGIVÕISTLUSE JA JÄÄAUKUDE PUURIMISE VÕISTLUSE JUHEND>>

Info: Mart Toots 56 697 615

Lisainfo Facebookis:
https://www.facebook.com/events/753832616266883

Suvepäevad / meeskonnaüritused.

 

Ettevõtte siseüritused (suvepäevad, talvepäevad, jõulupeod, sünnipäevad  seminarid, koolitused, koosolekud, firmaüritused, pulmad, juubelid ning kõikvõimalikud tähistamist väärivad sündmused. ) on vaieldamatult ettevõtte kommunikatsiooniplaani üks olulisemaid osasid, sest töötaja on ettevõtte parim visiitkaart.

Meie juures on võimalus korraldada üritusi alates väikefirmade, kollektiivide nädalavahetuse väljasõitudest kuni suurfirmade 1500 osalejaga suvepäevadeni.

Võta meiega julgelt ühendust, et saaksime pakkuda just Teie ettevõttele sobivaima lahenduse!

Ettevõtte suvepäevad on firma meeskonna jaoks alati oodatud sündmus.

 

 • Suvepäevad vaid 30 min sõidutee kaugusel Tartust.
 • Magamiskohad ca 75 külalisele. Uuri lähemalt siit. Telkimiseks on võimalused lausa piiramatud.
 • Vaba murumätas kõikvõimalike tegevuste korraldamiseks.

 • Toitlustus.

 • Alati on võimalik korraldavat sündmust siduda ka koolitusega.

Miks teha ettevõtte suvepäevad Vudila Puhkekeskuses?

 

Vudila Puhkekeskus on kompleks kuhu kuulub majutus, atraktsioonid, toitlustus.

Rentides kogu majutuskompleksi ja võttes meeskonna toitlustuse meie poolt, saate peale Vudila Mängumaa sulgemist nautida oma meeskonnaga, kokkulepitud aja  jooksul  Vudila Grillmaja.

Toitlustuse võimalused :

 • Hommikusöök
 • Lõunasöök
 • Õhtusöök
 • Snäkk

Kogu majutus kompleks majutab kuni 75 inimest ja lisaks saab kasutada madratseid. Samuti on võimalus majutuskohti lisada autokaravani või telkimisega.

Põhjus, miks teha ettevõtte suvepäevad meie juures, on meie võimalus pakkuda ka lisateenuseid õhtusel ajal (Grillmaja, paadi- ja vesijalgratta sõit, parvesõit Kaiavere järvel, torusaunad). Võimalus majutada ettevõtte töötajad väiksemates seltskondades. 

Meie juures on turvaline ja unustamatult mõnus.

 

Küsi meie käest pakkumist oma ettevõtte suvepäevade jaoks.

Võta meiega ühendust ja ära muretse : küsija suu pihta ei lööda. Saada oma soov meie poole teele.

Vaatame saadud teate läbi nii kiiresti, kui võimalik.

Lepime kokku sinu täpsemad vajadused ning siis saame teha just sinu jaoks mõeldud parima pakkumise.

Hinnapakkumist saad küsida SIIT.

 

Ideid meeskonnaürituste mitmekesistamiseks:

RETK PÕRGUSSE!

VAHURIGA METSA! 

LENNUKIGA MAAILMA OTSA!