fbpx

Vudila head sõbrad


Sel suvehooajal on meil 10 eriti head sõpra, kes pakuvad Vudila pileti ostjatele 10-20% soodustust. Lihtsalt näita ette enda Vudila pilet ja jätka seiklusi magusamate hindadega meie koostööpartnerite juures.
NB! Soodustust saab kasutada kuni 7 päeva jooksul alates Vudilas käimisest.

Jääaja Keskus

Jääaja Keskus

TELEFON: +372 5911 3318

E-MAIL: info@jaaaeg.ee

KODULEHT: www.jaaaeg.ee

SOODUSTUS: 20% 7 päeva jooksul

Jääaja Keskus on ainulaadne elamuskeskus terves Baltikumis, kuhu on külla oodatud nii suuremad kui väiksemad sõbrad. Siin saate teada, milline on meie universumi kujunemislugu ja mis ootab meid ees tulevikus. Lisaks saad tutvuda elusuuruses eelajalooliste loomadega ja kogeda elamuslikku ülevaadet sellest, kuidas on aastatuhandete jooksul kujunenud maailma ja Eesti loodus. Kas mammut on karvane elevant? Millal tekkis Eestisse inimasustus? Kuidas muutub rannajoon ajas? Kas kliima soojeneb või hoopis külmeneb? Tule ja saa teada Jääaja Keskuses.

Kalevipoja Koda

TELEFON: +372 5289500

E-MAIL: info@kalevipojakoda.ee

KODULEHT: www.kalevipojakoda.ee

SOODUSTUS: 20% 7 päeva jooksul

Siin vahvas Vudila kõrval asuvas kogupere muuseumis saad käia meie rahvuskangelase jälgedes. Muuseumis kuluvad tunnid nagu minutid – külasta VR prillidega Põrgut ja võitle Vanapaganaga, ehita oma käega silda, vaata Lennukis filmi või tutvu Kalevipojaga läbi erinevate kunstnike pilkude. Muuseum toob meie rahvuseepose Sinuni tänapäevaselt interaktiivsel viisil. Pere nooremaid ootavad ees mitmed huvitavad käelised tegevused ning suur mänguhoov õues. Julgemad võivad külastada ka Kalevipoja seiklusrada, mis mõeldud nii suurtele kui väikestele.

Palamuse muuseum

TELEFON: +372 7760 514

E-MAIL: info@palamusemuuseum.ee

KODULEHT: www.palamusemuuseum.ee

SOODUSTUS: 20% 7 päeva jooksul

Palamuse muuseum on ainus Eesti kihelkonnakoolide ajalugu tutvustav muuseum, mis uurib, kogub ja säilitab koolielu alates 17. sajandist kuni Eesti iseseisvumiseni. Süvenenumalt tutvustab peamaja ekspositsioon kihelkonnakoolide toimimist Eestis läbi O. Lutsu „Kevade”. Vanas koolimajas saab lisaks õppetööle aimu ka köstri tööülesannetest, kiigata köstriemanda kuningriiki ning piiluda isegi nende magamistuppa. Lisaks saavad külastajad tellida läbi aasta ajastuteemalisi ja eriilmelisi programme. Tere tulemast!

Teaduskeskus AHHAA

TELEFON: +372 745 6789

E-MAIL: ahhaa@ahhaa.ee

KODULEHT: https://ahhaa.ee/et

SOODUSTUS: 20% 7 päeva jooksul

Teaduskeskus AHHAA eesmärgiks on väärtustada õppimist, pakkudes kõigile avastamisrõõmu. Seda ülipopulaarset ning hulgaliselt avastamisrõõmu pakkuvat keskust on tänaseks külastanud juba enam kui kolm miljonit inimest igas vanuses. Siin saad vaadata ja ise järgi proovida erinevaid eksponaate, osaleda unikaalses kerakujulises planetaariumis toimuvatel filmiseanssidel, meisterdada töötubades ja vaadata etendusi teadusteatris. AHHAA-sse on oodatud igas vanuses külastajad, et veeta sisukas ja tegutsemist täis päev.

Tartu Seikluspark

TELEFON: +372 7760 222

E-MAIL: info@tartuseikluspark.ee

KODULEHT: www.tartuseikluspark.ee

SOODUSTUS: 20% 7 päeva jooksul

Tartu Seiklusparki jõudes ootab Sind ees linnulaul ja mõnus looduslikus roheluses park, mis on täis erinevaid tegevusi. Siit leiad erinevate raskusastmetega seiklusradu nii suurtele kui väikestele, pikad trossilaskumised, mängutoa, badjumpi, palliplatsi ja palju muud põnevat. Peale seiklemist saad lõõgastudes jagada oma rõõmsaid elamusi pargi kohvikus või välisterassil. Kes seiklema ei soovi minna, saavad seiklejatele kaasa elada ka kohviku terrassilt, kust on nähtav peaaegu kogu pargi tegevus.

Eesti Rahva Muuseum (ERM)

TELEFON: +372 736 3051

E-MAIL: erm@erm.ee

KODULEHT: www.erm.ee

SOODUSTUS:
Külastades ERMi või Vudila mängumaad,
saad ühe nädala jooksul ühe pileti kahest (v.a. aastane perepilet) 20% soodsamalt.
Palume pilet esitada ERMi või koostööpartneri kassas.
Soodustus kehtib 2022. aastal.

Eesti Rahva Muuseum (ERM) on rahvusmuuseumina eestluse mõtestaja, rahva põhiväärtuste kandja ja järjepidevuse hoidja. Külastajale avaneb nii esemeline kui virtuaalne maailm, mis kutsub avastama, teadvustama ning ise kõigest osa saama. Muuseum on eestlaseks olemise nauding, mida lihtsalt peab kogema. ERMi muuseumihoone näituseala oma enam kui 6000 ruutmeetriga on Baltimaade suurim. Muuseumi ligi 40 hektari suurune väliala kutsub vaba aega veetma. Majas on muidugi ka restoran, raamatukogu ja pood.

Eesti Maanteemuuseum

TELEFON: +372 5899 8064

E-MAIL: maanteemuuseum@transpordiamet.ee

KODULEHT: www.maanteemuuseum.ee

SOODUSTUS: 20% perepiletile 7 päeva jooksul

Eesti Maanteemuuseum on Kagu-Eesti suurimaid kultuuritanklaid. Muuseumi suur näituseala hõlmab kolme osa. Uusim, „Masinahall – masinate valitsemine” on interaktiivne väljapanek auto mehaanikast ja liiklusfüüsikast, ohutust liiklemisest ja turvaliste teede ehitamisest.
Väliekspositsioon “Teeaeg” on ajas ja ruumis lahtirullunud tee, mille igal käänakul avaneb murranguline ajalooetapp ning kus esitletakse ka Ida-Euroopa suurimat tee-ehitusmasinate kogu. Lapsi rõõmustavad liikluslinna elektriautod ja erinevad kaherattalised. Postijaama peahoone keskendub hobuajastule ning teisel korrusel asub lastemuuseum.

Lange Motokeskus

TELEFON: +372 6150 059

E-MAIL: info@langemotokeskus.com

KODULEHT: https://langemotokeskus.com

SOODUSTUS: 10% 7 päeva jooksul

Lange Motokeskus Tartu külje all on Põhjamaade üks suurimaid meelelahutuskeskusi, mis tagab igale külastajale positiivse emotsiooni ja kustumatu elamuse. Talvisel hooajal on avatud sisekardihall, kus saad sõita ülivaiksete elektrikartidega, mille juhtimine on mugav ja lihtne nii algajale kui ka kogenud sõitjale. Suvel on avatud ka välikardi- ning motokrossirada. Lisaks täiskasvanute üksikkartidele on välirajal nii kahekohalised kui ka lastekardid. Tulles nädavahetus, võid osa saada lapsehommikust, kus lisaks kardisõidule saad ka tasuta pannkooki. Kardiga sõitmiseks peab lapse pikkuseks olema vähemalt 135 cm.

Tagurpidi maja

TELEFON: +372 56 688 1811

E-MAIL: info@tagurpidimaja.ee

KODULEHT: www.tagurpidimaja.ee

SOODUSTUS: 10% 7 päeva jooksul

Mida teha Tartus perega, lastega, sõpradega või külalistega? Tagurpidi Maja on põnev ja peadpööritav elamus igas vanuses inimestele! Veeda lõbusalt aega ja tee rohkelt vahvaid pilte!