fbpx

Seikluslaager 2024


Eesti suurima kogupere mängumaana on Vudilas tegevusi lausa nii palju, et ühe päevaga ei jõua kõike toredat kogedagi. Selleks pakume lastele vanuses 7-12 eluaastat võimalust jääda Vudilasse lausa viieks päevaks ja seda meie Vudila Seikluslaagrite ridades.

5 päeva seiklusi ja tegevust
Seikluslaagris ei hakka kunagi igav. Laste päevad on täis erinevaid lõbusaid tegevusi, olgu õues päike või vihm. Nii saab laps ennast arendada erinevates töötubades või kätt proovida erinevate spordialadega. Lisaks on võimalus kogeda kõiki Vudila atraktsioone. Laagripäevade jooksul külastatakse ka vahetus läheduses asuvat Elistvere loomaparki, kus lapsed osalevad ka töötoas, mis annab eluks vajalikke teadmisi (prügisorteerimine või kuidas pakkida seljakotti kui minna matkale).

Turvalisus ennekõike
Lastel hoiavad silma peal meie professionaalsed kasvatajad, kes kannavad hoolt kõigi lõbustuste ning turvalisuse eest. Gruppide suurus on maksimaalselt 22 last, tänu millele saavad lapsed kasvatajatelt pidevat tähelepanu.

Ööbimine  laagrimajades
Seikluslaagri ööbimine toimub  laagrimajades, mis paiknevad otse Vudila territooriumil. Igasse tuppa mahub 3 või  4 last, tagades rahuliku ööune kõigile.

Kuna seikluslaagrist osavõtjate arv on piiratud, siis registreeri ennast kohe.

Toimumisajad 2024
07.07-11.07  (7-9 aastased)                   broneerimine lõppenud, kohad täidetud.
14.07-18.07  (10-12 aastased)               broneerimine lõppenud, kohad täidetud.
21.07-25.07  (7-9 aastased)                   broneerimine lõppenud, kohad täidetud.
28.07-01.08  (10-12 aastased)              broneerimine lõppenud, kohad täidetud.

– 04.08-08.08  (7-12 aastased)              broneerimine lõppenud, kohad täidetud.

 

Lapsi ootame laagrisse  pühapäeviti  16.00-st -17.00-ni.

Laager lõppeb  neljapäeval kell 15.00. Võimalik ka eraldi kokkulepped. Peale laagri lõppu säilib Teil võimalus samal päeval koos perega (ema, isa, õed-vennad) veeta  Vudila Mängumaal kuni sulgemiseni.
Laagri toimumiskoht on Vudila Mängumaa territoorium. Palume lapsevanematel transpordi eest laagrisse ja tagasi hoolitseda ise.

Tasumine

Seikluslaagri osavõtutasu on 280€.

Registreerimine toimub kodulehel oleva vormi kaudu. Kui olete ankeedi täitnud, tuleb tasuda 50 eurone broneerimistasu Vudila Haldus  OÜ arveldusarvele EE701700017004355472, selgituseks kirjutage lapse nimi ja laagrivahetus.

Broneerimistasu maksmine kinnitab broneeringu ja tagab lapsele laagrikoha.

Pärast broneeringutasu laekumist väljastame 3 tööpäeva jooksul arve ülejäänud laagrimaksumuse kohta.

Broneeringutasu laekumiseni on kohad vabalt saadavad kõigile soovijaile ja kohta ei säilitata.

 

NB! Kui te ei ole kolme tööpäeva jooksul broneeringukinnitust ja arvet saanud, võtke palun meiega uuesti ühendust. Võib juhtuda ka, et kiri on läinud rämpsposti.

Arve väljastame elektronposti teel teie poolt nimetatud aadressile. Arve tasumisel märkige selgitusse arve number, laagrivahetus ning lapse nimi, kelle eest tasute.

Hinna sisse kuuluvad hommiku-, lõuna- ja õhtusöök, õhtuoode, majutus ning Vudila Mängumaa kasutus koos kasvatajatega. Seiklused koostööpartnerite juures.

Lapse registreerimseks VAJUTA SIIA.
Laager toimub siis, kui registreerijaid on vähemalt 20 noort.

 

 

Osavõtu tagastamine

  • Kui laager ei toimu tulenevalt olukorrast riigis, tagastame osavõtutasu .
  • Kui laps ei saa laagris osaleda tervislikel põhjustel, siis arstitõendi alusel tagastame 50% laagri maksumusest.
  • Kui tühistate laagrikoha omal soovil vähemalt kuu aega enne laagrivahetuse toimumist, tagastame osavõtutasu summas 230 eur . Broneerimistasu ei tagastata.
  • Kui tühistate laagrikoha omal soovil vähem, kui kuu aega enne laagrivahetuse toimumist, osavõtutasu ei tagastata.
  • Juhul, kui laps saadetakse koju seoses laagri eeskirjade rikkumisega, või juhul, kui lapsevanem soovib lapse mingil põhjusel enne laagrivahetuse lõppemist ise ära viia – osavõtutasu ei tagastata.
  • Kui laps lahkub laagris enne laagrivahetuse lõppu haiguse tõttu, siis kasutamata jäänud laagripäevade maksumust ei tagastata.

 

Meile on koostöö lapsevanemate ja hooldajatega väga oluline, sest üheskoos saame lapsele tagada parima laagrikogemuse. Selleks palume teil meile teada anda, kui laps tuleb esimest korda laagrisse ja võiks näiteks õega /sõbranna või venna/sõbraga  ühes toas olla. Ühtlasi on meil kasulik teada, kas ja kui kaua on laps varem kodust eemal viibinud.

Mõnikord võib juhtuda, et lapsel on laagris väga lõbus, aga õhtuti tuleb koduigatsus. See on igati tavaline ja meie personal on õppinud, kuidas sellega toime tulla. Kui teie laps võtab teiega ühendust ja avaldab soovi koju tulla, siis soovitame enne lapsele järgi tulekut meiega ühendust võtta. Üheskoos aitame lapsel iseseisvuda ja koduigatsusega toime tulla.

Tegevused seikluslaagris
Sportlikud tegevused: ujumine, pallimängud, discgolf, maastikumängud, veeatraktsioonid jpm.
Loovus: meisterdamine, joonistamine,  jpm.
Meelelahutus: sportmängud, lauamängud, viktoriinid, mälumängud jpm.

Seiklused koostööpartnerite juures.

TUTVU SEIKLUSLAAGRI KODUKORRAGA SIIT

Soovitused lapsevanematele:
1. Andke kindlasti teada laagri korraldajatele ja kasvatajatele lapse eripäradest ja allergiatest. Kõik vajaminevad ravimid saate anda kasvatajatele hoiule.
2. Pange lapsele kaasa piisav varu riideid, arvestades erinevaid tegevusi ja ilmastikuolusid. Tehke seda koos lapsega, et ka temal oleks sellest ülevaade.
3. Soovitame lapsele kaasa anda piisavas koguses taskuraha, mille saab vajaduse anda kasvatajatele hoiule. Lastele meeldib vahel kohapealt jäätist ja maiustusi osta.
4. Jätke koju kõik tahvelarvutid ja mängukonsoolid ning nautige värsket õhku ja sõprade seltskonda.

Kaasa panna kindlasti:
– hügieenitarbed (hambahari/pasta, pesemisvahendid)
– ujumisriided
– spordiriided (pikad ja lühikesed) ja spordijalanõud
– vihmakindlad riided ja jalanõud (kummikud)
– peakate
– võimaluse korral üks käterätt ujumiseks ja teine pesemiseks
– ööriided
– isiklik joogipudel