fbpx
Uudised

9. oktoober 2022

Vudila Mängumaa valiti Tartumaa Uuendajaks 2022!

6. oktoobril 2022 jagati Kammivabriku sündmuskeskuses toimunud galaõhtul auhindu Tartu parimatele ettevõtjatele.

Sellest aastast alates võetakse parimate ettevõtjate väljaselgitamisel lisaks Tartu linnale arvesse ka Tartu maakonnas tegutsevaid ettevõtteid. “Majandusliku mõju mõttes ei ole enam põhjendatud Tartu linna ja maakonna ettevõtete vahele piiri tõmbamine – on hulganisti ettevõtteid, kes asuvad linnapiiri taga, kuid maksavad palka Tartu linnas töötavatele inimestele ja vastupidi,” selgitas abilinnapea Raimond Tamm. Ta lisas, et traditsiooniliselt toimub parimate ettevõtjate valimine koostöös Tartu ettevõtluse tugiorganisatsioonidega, kes igapäevaselt pingutavad selle nimel, et ettevõtluskeskkond Tartus ja Tartumaal oleks väga hea ja areneks veelgi.

Koostöös Tartu Ärinõuandlaga nimetati Tartumaa Uuendajaks 2022 Vudila Mängumaa OÜ.
Vudila Mängumaa on viimaste aastate jooksul oma ärimudeli arendamise ja mitmete investeeringutega
muutumas mitmekülgseks puhkekeskuseks, kus lisaks toredale mängumaale on olemas erinevad majutusvõimalused ning võimalused pidada sisukaid ja vahvaid meeskonnaüritusi ja suvepäevi.

Tartu linn valib parimaid ettevõtjaid alates 1998. aastast. Konkursi alusandmetena kasutatakse kõigi Tartumaal registreeritud ettevõtete poolt äriregistrile tähtajaks esitatud majandusnäitajaid.