fbpx

Vudila uudised 2024


Vudila Suvehooaeg 2024

Vudila Mängumaa avab oma uksed gruppidele alates

01.06 – 24.06 2024.

Gruppide toitlustus telli siit: https://tonn.ee/

Peredele oleme avatud 25.juuni- 18.august 2024.

Uued seiklused Vudilas ootavad!

Vudila meeskonna ja arhitektide koostööna on valminud täiesti ainulaadne turnimisala – RONILA. Kahel tasapinnal ja kuni 10 meetri kõrgusel vetruv võrk paneb proovile ka kõige julgemad ronijad.
Täiendust on saanud meie isade lemmik – “Papa’s Lounge”, kus Sind ootavad ees piljard, lauatennis, mänguautomaadid, mugav istumisala ja mitmed uued mängud.

Loomapark
Meie loomapark on kolinud mängumaale lähemale, et lapsed saaksid mugavamalt lambaid, kitsesid, küülikuid ja poni paitamas käia!

Uus majutus
Teguderohke päev Vudilas ei pea lõppema öise kojusõiduga. Puhka ennast välja Vudila vahvates majakestes! Laagrimajad, saunamaja, Vuta pesad ja peremajad ootavad teid, et vahvast päevast välja puhata või nautida Vudila atraktsioone lause mitmel päeval.

Grill, kalapüük ja uued menüüd
Meie uue välialaga grillmaja ja forellipüüki saad külastada ka peale mängumaa sulgemist kuni kella 22-ni. Kokad on vastavalt teie soovidele uuendanud ka bistroo ning grillmaja menüüd.

Veel palju palju uut!

Sel aastal oleme täiendanud seiklejate rõõmustamiseks Vudilat vahva takistusrajaga ja ka suurima batuudiga, mida meie Vudila õuel on nähtud.

Täitsa uue elamuse pakkumiseks saavad nii igapäevakülastajad kui sünnipäevade pidajad lõõgastuda ja jalga keerutada meie ägedas diskoteegis.

Vudilal on nii palju fänne, et kõikide ära mahutamiseks pidime juurde tegema lausa kolmanda parkla. Kõike seda, et leiaksid kiiremini ja mugavamalt endale parkimiskoha.